Michal Kára

Děkuji VÁM VŠEM za spolupráci

Věřím, že z nového bydlení máte radost.

Děkuji, že pro Vás mohu zajišťovat financování nemovitosti.

Vynasnažím se, abych Vaši důvěru nezklamal.

Co o mně říkají klienti

Níže zveřejňuji několik milých slov, které mi posíláte.

Pochvalná slova jsou pro mě nabíjející a inspirující zároveň.

Spolehněte se, že právě Vaše spokojenost je pro mě tím největším měřítkem profesionality.

Všem mým klientům děkuji za spolupráci.

Michal Kára

 

Daniel Tůma - pátek 24. července 2020

Pan Ing. Kára již podruhé vyřešil obratně mé investiční plány a dovedl vše do zdárného konce. Velmi si vážím jeho profesionality a trpělivosti, spolu s pečlivostí. V době nelehké coronavirové krize byl vysoce zodpovědný a pokračoval ve své práci, kterou v mém případě odvedl na výbornou a jsem velmi spokojen s dosaženým výsledkem. Pana Ing. Káru doporučuji všem, kteří hledají racionální, vlídný a rozhodný přístup.

Radek Hlaváček - čtvrtek 28. května 2020

Naprostá spokojenost. Skvělá a rychlá spolupráce, ochota, vstřícnost. Mohu jen doporučit. Takže ještě jednou obrovský dík a přeji mnoho pracovních úspěchů.

Lukáš Eichinger - úterý 12. květen 2020

Velká spokojenost, maximálně vstřícný přístup. Děkuji.

Vladimír Polakovič - úterý 21. leden 2020

Super like always!

Novákovi - čtvrtek 7. listopad 2019

Věcné a rychlé jednání, flexibilita, znalost problematiky a milá spolupráce s profesionálem, který má lidský přístup. To byla naše zkušenost při jednání s panem Károu. V současné době to je malý zázrak nebo minimálně veliká vzácnost a my jsme rádi, že pan Kára byl součástí našeho životního rozhodnutí. Děkujeme.

Roman Anděl - pátek 31. května 2019

Skvělý nápad, profesionalita, rychlost jednání.

PhDr. Daniel Tůma, M.A. - čtvrtek 31. ledna 2019

Díky panu Ing. Károvi jsem mohl vyřešit své investiční záměry vysoce efektivně a s odbornou péčí. Pan Ing. Kára má silně proklientský přístup, má obdivuhodný time-management a jako klient jsem nikdy nepocítil, že by na mne neměl čas či jakkoliv zpochybňoval mé úvahy, obavy či otázky. Vždy mi vše vysvětlil a co bylo domluveno, na to jsem se mohl spolehnout. Díky jeho službám jsem nabyl pocitu, že jsou jeho služby komplexní a na klíč. Je velmi trpělivý, ochotný a autenticky vstřícný. Za celou dobu spolupráce mne přesvědčil o své orientovanosti v oboru, o své profesionalitě, je velmi identifikovaný se svou profesí a hodnotami, které jeho práce reprezentuje a s potřebami, které klientům naplňuje a které chápe a chce klientům dopomoci k jejich dosažení.
V blízké budoucnosti služeb Ing. Káry opět využiji pro realizaci svých dalších záměrů a snů. Služby pana Ing. Káry mohu proto doporučit i velmi náročným klientům, kteří se potřebují spolehnout na jeho involvovanost v problematice, a kteří vyhledávají empatické a na klienta orientované odborníky.
Daniel Tůma
Psycholog, psychodiagnostik

Boháč Lubomír - čtvrtek 23. srpna 2018

Byl jsem velice spokojen věcností, kompetencí a dynamikou jednání s panem Károu. Jednoznačně palec nahoru :-)

Kešner Josef - úterý 13. února 2018

Naprosto perfektní a profesionální jednání. Jakýkoliv problém byl díky znalostem vždy skvěle vyřešen. Jsem pyšný, že mám tak skvělého poradce. Josef Kešner

Petr Bratský - úterý 19. září 2017

S pomocí a službami pana Ing. Káry jsme byli maximálně spokojeni a můžeme jej vřele doporučit dalším klientům. Velmi nás již na začátku potěšil cit pana Káry pro pochopení naší situace bydlení a vyžádání si nezbytných informací pro vyhledání hypotečního úvěru, který pro nás bude nejvhodnější a nejvýhodnější. Výběr hypotéky nakonec maximálně splnil naše očekávání a přání. Dále nás velmi potěšilo pracovní nasazení pana Káry a ochota obdržet z naší strany veškeré podklady pro banku v rekordním čase. Netřeba dodávat, že rychlá komunikace s bankou a s námi ze strany pana Káry věc rovněž posouvala kupředu. Dle informací od prodávající a její realitní makléřky se skutečně jednalo o prvotřídní nadstandardní služby, které jsou výjimečné a v dnešní době ojedinělé. Nejvíce nás potěšil lidský přístup, se kterým pan Kára vede jednání s klienty. Díky tomu se zatím nejzávažnější životní rozhodnutí týkající se bydlení a rodinných financí na dalších 30 let stalo příjemnou záležitostí.

Dalibor Pobořil - čtvrtek 20. dubna 2017

Dobrý den, profesionální, bezkonkurenční přístup a rychlé příjemné a bezproblémové jednání se zdárným koncem. Děkuji, Dalibor Pobořil